24-30 lipca 2022

XVII Niedziela Zwykła – 24 lipca 2022

1. Za ++ Franciszka w 15 rocznicę śmierci i żonę Stefanię.

2. Za ++ Anastazję w rocznicę śmierci, Wawrzyńca, Sewerynę, Franciszka Piszczek, Marcina, Rafała, Zbigniewa Łubińskiego.

3.     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św., a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza oraz w pewnej intencji.

1. Za Parafian.

2. Za ++ Franciszkę, Franciszka ich rodziców oraz z rodziny Kleczka i Kotarak.

3. Za + Małgorzatę Marlewską w 4 rocznicę śmierci.

4. Za ++ Helenę Kowalską w 58 rocznicę śmierci, jej męża Franciszka, s. Elżbietankę Eugenię, Stefana, Urszulę, Seweryna, Janinę i Pawła oraz Franciszka.

1. Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)

2. Za + Carmen o dar nieba (greg.).

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Anny z okazji 50 urodzin oraz Opatrzność Bożą i dary Ducha Świętego w dalszym życiu.

4. Rez. Frankowska.

1. Za + Józefę Kajewską (greg.)

2. Za ++ Jadwigę Modrak z okazji urodzin i męża Józefa.

3. Za + Krzysztofa Konnek z okazji imienin.

Za ++ Pelagię i Bronisława Cichych oraz ++ z rodziny.

Poniedziałek – 25 lipca 2022

1.     Za + Carmen o dar nieba (greg.).

2.     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marcina z okazji 40 urodzin.

Za + Józefę Kajewską (greg.)

1.     Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)

2.     Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Anny i Ireneusza z okazji 33 rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze wspólne lata życia, zdrowie dla córek i opiekę Maryi nad wnuczkami.

4.     Za + Krzysztofa w dniu imienin (int. od żony i córek).

Wtorek – 26 lipca 2022

1.     Za + Carmen o dar nieba (greg.).

2.     W intencji Ks. Joachima Fąsa MSF z okazji imienin.

Za + Annę Zając z okazji imienin.

1.     Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)

2.     Za + Józefę Kajewską (greg.)

3.     Za ++ Annę w dniu imienin oraz Franciszka.

4.     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św., a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza oraz w pewnej intencji.

5.     Za + syna Krzysztofa (int. od kochającej mamy).

Środa – 27 lipca 2022

1.     Za + Carmen o dar nieba (greg.).

2.     Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Józefę Kajewską (greg.)

1.     W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2.     Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)

3.     Z + Zbigniewa Zdręka w 4 rocznicę śmierci o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

5.     Za + Romana Żeleźnego.

Czwartek – 28 lipca 2022

1.      Za + Carmen o dar nieba (greg.).

2.      Za + Justynę Modrak w 1 rocznicę śmierci (int. od męża Wiesława z dziećmi).

Za ++ Annę i Władysława Żołna oraz Teresę i Hieronima Stefaniak.

1.      Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)

2.      Za + Józefę Kajewską (greg.)

3.      Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św., a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza oraz w pewnej intencji.

4.      Za + Jadwigę Műller w rocznicę śmierci.

Piątek – 29 lipca 2022

1.     Za + Carmen o dar nieba (greg.).

2.     Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Krzysztofa z okazji imienin i urodzin.

1.     Za ++ polecanych w wypominkach.

2.     Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)

3.     Za + Józefę Kajewską (greg.)

Sobota – 30 lipca 2022

1.     Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

2.     Za + Carmen o dar nieba (greg.).

1.     Za + Józefę Kajewską (greg.)

2.     W 27 rocznicę ślubu Marleny i Mariana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Św. Rodziny.

Ślub – Anita Płatników i Bogumił Grzybowski.

Ślub – Lilianna Prass i Juan Zapata.

1.     Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)

2.     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św., a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza oraz w pewnej intencji.

3.     Za ++ Mieczysława Piojda, Mariannę i Zenona oraz ++ z rodziny.

4.     Za + męża Eugeniusza w rocznicę urodzin i ++ rodziców.

5.     Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej, z prośbą o opiekę Bożą dla Mirosława z okazji urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.