20 - 26 września 2021

Poniedziałek – 20 września 2021

1. Za + Henryka Zwara o dar Nieba w 11 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obojga stron Franciszka i Zofię Zwara oraz ++ Bronisława i Irenę Trentkiewicz.
  3. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące znikąd niemające pomocy.

1. Za ++ Józefę w 24 rocznicę śmierci oraz Władysława, Henryka i Michała.
  2. Za + Ulricha Latzke (greg.)
  3. O Boże błogosławieństwo dla Jolanty i jej rodziny.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie Kordiana Mazurkiewicza z Graboszewa oraz o błogosławieństwo Boże dla niego, jego rodziców i siostry.

Wtorek – 21 września 2021

1. Za ++ rodziców Cecylię i Feliksa Mucha.
  3. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Dominiki z okazji 40 urodzin.
  5. Za ++ z rodziny Mielke.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące znikąd niemające pomocy.
  2. Za + Ulricha Latzke (greg.)
  3. O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra Turka chorego na białaczkę.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą do Matki Bożej Góreckiej o Boże błogosławieństwo dla Ireny i Stanisława z okazji 60 rocznicy ślubu.

Środa – 22 września 2021

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
  4. W intencji Mirosława Strojwąsa o siłę do walki z chorobą, miłość i pokój w rodzinie oraz dary Ducha Św.
  5. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Kozłowskich.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Ulricha Latzke (greg.)
  3. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie oraz opiekę na każdy dzień dla Barbary, Pawła. Kubusia i Melanii.
  5. Za + Tadeusza Piszczka w 1 miesiąc po śmierci.

Czwartek - 23 września 2021

1. Za + Jadwigę Kuracińską (greg.)
  2. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
  3. Za + Jurka Banderowicza z okazji jego urodzin o dar nieba. (int. od wnuczki Agnieszki).
  4. O Boże błogosławieństwo dla Anny i jej rodziny.

1. W 54 rocznicę ślubu Gabrieli i Władysława z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę oraz światło Ducha Świętego dla dzieci i wnucząt.
  2. Za + Ulricha Latzke (greg.)
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie Kordiana Mazurkiewicza z Graboszewa oraz o błogosławieństwo Boże dla niego, jego rodziców i siostry.
  4. Za ++ z rodzin: Roskoszów, Gąsiorków i Skwarów o dar nieba.

Piątek – 24 września 2021

1. Za + Jadwigę Kuracińską (greg.)
  2. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
  3. Za + Krystynę Giersz oraz rodziców z obojga stron.
  4. Za ++ z rodzin: Klimków, Kasprzyckich i Kulbuckich.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za ++ Józefę w 25 rocznicę śmierci, Mariana, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik, Leona, Anielę i Teodora Łoboda oraz Konrada Wachowiacz.
  3. Za ++ Jana Walkowiaka w rocznicę śmierci, żonę Mariannę oraz córki Danutę i Krystynę.
  4. Honorata Kochańczyk
  5. Za + Ulricha Latzke (greg.)

Sobota – 25 września 2021

3. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
  4. O Boże błogosławieństwo i szczęśliwe rozwiązanie oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. Z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata z okazji 90 urodzin Kazimierza.

1. Ślub – Asia Brzezińska i Kevin Hamrol.

1. Za + Antoniego Piszczek w 23 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Piszczków, Doboszów i Kniołów.
  2. Za + Ulricha Latzke (greg.)
  3. Za + babcię Józefę Strycharz w 2 rocznicę śmierci.
  4. Za + Ks. Marka Michalskiego MSF (int. od siostry Krystyny Michalskiej).

XXVI Niedziela Zwykła - 26 września 2021

1. Za + Zygmunta Brzezińskiego.
  2. Za ++ Helenę Sionda w 27 rocznicę śmierci, jej męża Józefa, córkę Jolantę i rodziców z obojga stron.
  3. Za ++ Benedykta w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę oraz ++ z rodzin Łoboda i Kozłowskich.

1. Za Parafian.
  2. Dziękując Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla Anny i Stanisława z okazji 31 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.
  3. Za ++ mamę Cecylię w dniu urodzin i 23 rocznicę śmierci oraz ojca Alojzego.
  4. Za ++ Tadeusza Piszczka, żonę Jadwigę i krewnych z obojga stron (int. od syna Jana z rodziną).

1. Za ++ rodziców Alojzego, Brygidę i Henryka oraz dziadków i Marię.
  2. Rez. Frankowska
  3. Za + Edwarda Stefanik (greg.)

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.
  2. Za + Emilię Mrotek.
  3. Za ++ Justynę, Mieczysława i Zofię Mostył oraz Leszka Krawczyka.
  4. Za + Ulricha Latzke (greg.)

1. Za + syna Michała w rocznicę Chrztu Świętego.