19 - 25 lipca 2021

Poniedziałek – 19 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za + Mirosława Kuleszę.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii i Benona.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  2. Za + Piotra Kleczkę (greg.)
  3. Za ++ Wacława i Zygmunta Wiśniewskich w 7 i 9 rocznicę śmierci oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Wtorek – 20 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za ++ Marię i Edwarda Kugler oraz ++ z rodziny Kugler.

1. Za ++ męża Ludwika Banach w 30 rocznicę śmierci oraz siostrę Wincentę.
  2. Za + Marka Jaworskiego w 3 rocznicę śmierci.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza
  4. Za + Piotra Kleczkę (greg.).

Środa – 21 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za + Piotra Kleczkę (greg.).

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Józefa Peplińskiego w rocznicę śmierci.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.

Czwartek - 22 lipca 2021

1. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)
  2. Za + Marka Świtała o dar Nieba w 18 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Gerarda i Wiesławę.

1. Za ++ Mariana Ożga z okazji urodzin, żonę Józefę, Leona Łobodę, Konrada Benignę, Franciszka Wachowiacz, Mariannę, Stefana i Czesława Konek.

1. Ślub - Ewelina Adamska i Waldemar Ciołek.

2. Z ++ Czesławę, Edmunda, Cecylię, Pawła, Władysława i Wiktorię.
  3. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)
  4. Za + Piotra Kleczkę (greg.)
  5. Za ++ Anielę w rocznicę śmierci, Floriana, Waleriana, Józefa Burych oraz ++ z rodziny Paciorków.

Piątek – 23 lipca2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za + Piotra Kleczkę (greg.).

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
  4. Za ++ Mariannę, Franciszka, Elżbietę, Jerzego oraz Krystynę o dar życia wiecznego.
  5. Za ++ Franciszkę, Kazimierza, Małgorzatę, Jana, Aleksandra, Stefana, ks. Jana oraz ++ z rodzin Kleczka, Kotarak i ks. Władysława.

Sobota – 24 lipca 2021

2. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)

1. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Ślub – Nicole Muszyńska i Karol Steckiewicz.

2. Za ++ Anastazję w rocznicę śmierci, Wawrzyńca, Sewerynę, Franciszka i ++ z rodziny Piszczek i Kobs, Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla córki Magdy z okazji urodzin i całej Jej rodziny.
  5. Za ++ Annę Serówkę z okazji imienin, męża Józefa i syna Grzegorza.

XVII Niedziela Zwykła - 25 lipca 2021

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Haliny i Alojzego z okazji 10 rocznicy ślubu.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  3. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za Parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Weroniki i Mateusza w 1 rocznicę ślubu.
  3. Za + Małgorzatę Marlewską.
  4. Za ++ Mariusza z okazji urodzin oraz Reginę.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Beaty z okazji urodzin.
  2. Za + Eugeniusza Korpala w 7 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i rodzeństwo z obojga stron.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. O miłość, jedność i wierność w rodzinie i wśród krewnych.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.
  2. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)
  3. Za + Emilię Mrotek.

1. Za ++ Pelagię i Bronisława Cichy oraz ++ z rodziny.