16 - 22 stycznia 2023

Poniedziałek – 16 stycznia 2023

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary Budrowskiej i jej rodziny w dniu jej
  3. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę, Antoniego i z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr, Fąs i Grochowskich.
  4. Za + Włodzimierza w 4 rocznicę śmierci.
  5. O łaskę zdrowia i przyznanie renty dla Moniki.

Wtorek – 17 stycznia 2023

2. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla mamy Agnieszki z okazji 86 urodzin.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za + Carmen w dniu urodzin.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla całej rodziny w 40 rocznicę ślubu.
  5. Za + Jana Surmę (int. od p. dr Haliny Jaskóły).

Środa – 18 stycznia 2023

2. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Jeziorskich.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia duszy i ciała w rodzinie Butowskich, o nawrócenie Artura, o pokój i miłość w sercu jego matki Alicji oraz o łaskę uzdrowienia.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. W intencji Odnowy w Duchu Św. „Niepokalana” z Górki Klasztornej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla wszystkich członków wspólnoty i ich rodzin.
  3. Za + Tomasza Młodzik (greg.).
  4. Za + Marię Tomasz (greg.)
  5. Za ++ Stanisława Cybulskiego w rocznicę śmierci Władysławę, Jana, Apolonię, Marię, Józefa, Zdzisława, Leszka, Mariana Cybulskich.

Czwartek - 19 stycznia 2023

2. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  3. Za + Józefa o dar Nieba.
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. Za + Mariusza Budzińskiego, o dar nieba.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Marty i Kamila z okazji 10 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci.
  4. Za ++ Irenę i Alfonsa Januszewskich, Marzannę Jagodzińską oraz ++ z rodziny.

Piątek – 20 stycznia 2023

1. Za + brata Romana Miozga o dar nieba w 1. rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców Czesławę i Gintra Miozga, syna Patryka i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Miozga i Stach.
  2. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  3. O nawrócenie męża i dzieci, by Najświętsza Maryja Panna przygarnęła ich do swojego Syna Jezusa Chrystusa.
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Tomasza Młodzik (greg.).
  3. Za + Marię Tomasz (greg.)
  4. Za ++ dziadków Marię i Tadeusza oraz Irenę i Pawła.

Sobota – 21 stycznia 2023

2. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  3. Za + Teresę Gesing, o dar nieba.
  4. Za małżeństwo Elżbiety i Stanisława o miłość, wierność, czystość serca oraz o łaskę nawrócenia do Boga.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za ++ Józefę Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Anielę, Teodora, Teresę Łoboda, Bronisławę Tomas, Konrada Wachowiacz.
  4. Za ++ Janinę i Bolesława Barabasz oraz ++ z rodziny.
  5. Za + Jana Surmę w 1 miesiąc po śmierci.

III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2023

1. Za ++ Stefanię z okazji urodzin i męża Franciszka.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii Komorowskiej w 98 rocznicę urodzin oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
  3. Za ++ marka i Jana Jaworskich, Jana Mecha i dziadków z obojga stron.
  4. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).

1. Za Parafian.
  2. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za opiekę, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny w dniu urodzin oraz o potrzebne łaski w rodzinie i gospodarstwie
  3. Wrzeszcz
  4. Za ++ Zbigniewa w dniu urodzin, Marcina, Rafała Łubińskiego oraz ++ z rodzin Piszczek i Kobs.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o łaskę zdrowia, przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej, dla Bożeny.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Z podziękowaniem za odebrane łaski Panu Bogu i Matce Bożej Góreckiej, z prośbą o zdrowie i dalsze potrzebne łaski dla taty Józefa w 84 rocznicę urodzin.
  4. Za ++ Franciszka Tucholskiego z okazji urodzin i imienin, żonę Władysławę oraz ++ dziadków i babcie z obojga stron.

1. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende.
  2. Za + Jana Mrotek z okazji Dnia Dziadka (int. od wnuków Angeliki, Kacpra i Michała).
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w Nowym Roku dla Klary , Wiktorii i Oli.

1. Za ++ Stanisławę Hrymak i Romana Palat.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej, dary Ducha Św., zdrowie i wybór szkoły średniej zgodnie wolą Bożą dla Dominiki Rity.