16 - 22 maja 2022

Poniedziałek – 16 maja 2022

1. W intencji Brata Andrzeja Kamieńskiego MSF z okazji imienin.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. O nawrócenie córki i męża.
  4. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Dominika w rocznicę Pierwszej Komunii Św.

1. Za ++ Iwonę, Benedykta Sobierajskich, Halinę Han, Jadwigę, Waldka Kozickich, Stanisława Bukowskiego z rodziną oraz Hansa Niski, Halinę i Franciszka Eichel

2. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  3. Za + Ks. Stanisława Wieczorka.
  4. Za + Agnieszkę Kot w 14 rocznicę śmierci

Wtorek – 17 maja 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące..
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Elżbiety Wieczorek.
  3. O opiekę Matki Bożej Góreckiej dla córki Patrycji, szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla niej i jej dziecka, które nosi pod sercem

1. O szczęśliwą operację.

2. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  3. Za ++ Czesławę, Edmunda, Cecylię, Pawła, Władysława, Wiktorię, Stanisława, Genowefę, Stefana i Henryka.
  4. Za ++ Pudencjanę i Henryka Niemczyk, Antoniego i Gertrudę Giese oraz Romana Urbańskiego.
  5. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla syna Piotra z okazji 40 rocznicy urodzin.

Środa – 18 maja 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Sławomira Piętki.
  3. Za ++ Hipolita Sokołowskiego w 20 rocznicę śmierci oraz Zbigniewa Sokołowskiego w 11 rocznicę śmierci o dar nieba dla nich

1. O zdrowie dla syna Tomasza i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Niepokalana” z Górki Klasztornej.
  3. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  4. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Marceliny w 1 rocznicę urodzin

Czwartek - 19 maja 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. O łaskę nawrócenia, przemiany i uzdrowienia dla Tobiasza

1. Za + Dominika Wiśniewskiego o życie wieczne.

2. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  3. Za + Alojzego Kaweckiego w rocznicę śmierci.
  4. Za ++ Bronisławę Redwanc, Benignę i Bolesława Wajsztok.
  5. Za + Janusza Januszewskiego (int. od syna Dariusza z żoną i dziećmi).

Piątek – 20 maja 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. O Boże błogosławieństwo, zdrowie, szczególną opiekę Matki Najświętszej dla Patryka Wittkowskiego na okres nauki w 10 klasie gimnazjum.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Moniki, Sebastiana oraz ich synów Tymona i Szymona Sałek.

1. Za + Cecylię Szweda w 9 rocznicę śmierci.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  3. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Brunhildy Cybulskiej z okazji urodzin oraz ++ Stanisława i Władysławę Cybulskich.
  5. Za + Edwardę Soter (int. od Moniki z rodziną).

Sobota – 21 maja 2022

3. Za ++ Antoninę i Ludwika Mikołajewskich oraz Marię i Aleksandra Romaniuk

1. Z okazji pierwszych urodzin Ignacego o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski.

2. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  3. Za ++ Bożenę, Zbigniewa, Gertrudę i Lucjana oraz ++ z obydwu rodzin.
  4. Za + Reginę Borowczyk.
  5. Za + Janusza Januszewskiego (int. od syna Andrzeja z rodziną).

VII Niedziela Wielkanocna – 22 maja 2022

1. Za ++ Antoniego i Wandę Kowalskich oraz Ambrożego Fąs.
  3. W intencji pokonania ciężkiej choroby nowotworowej

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Gertrudę, Krystynę, Jana, Aleksandra, Franciszkę, Franciszka, Stefana, Ks. Jana Tomczaka, Ks. Władysława Kierzek oraz ++ z rodzin Kleczka, Kotarak, Kozak.
  3. Za + Pawła Tomasz w rocznicę jego śmierci
  4. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę, Antoniego i ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.
  5. Za ++ Danutę Polachowską w 10 rocz. Śmierci, siostrę Krystynę oraz ++ z rodziny

1. Za ++ Helenę i Franciszka Peplińskich oraz Stanisława Sobkowskiego.
  2. Za ++ Krystynę Fąs w 20 rocznicę śmierci, męża Henryka oraz ++ rodziców z obojga stron.
  3. Za + Zenona Fąs w dniu urodzin oraz ++ z rodziny.
  4. Za ++ Jana, Annę, Krystynę i Henryka Fąsów oraz ++ Antoniego Ciepłucha.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Antoniego Krause w 70 rocznicę urodzin

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla Ilony oraz całej rodziny.
  2. Za ++ rodziców Anielę i Tadeusza Kubisz oraz Łucję i Juliana Kapsa oraz ++ z rodziny z obojga stron.
  3. Za tragicznie + Marka Bojar o dar Nieba

2. Za + Gabrielę w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Magdalenę i Józefa