15 - 21 listopada 2021

Poniedziałek – 15 listopada 2021

2. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  3. Za ++ Katarzynę Biernacką, Krystynę i Romana Swałdek, Wiktorię , Ludwika i Henryka Ogórek.
  4. O dar nieba dla + Zofii Tarkowskiej.

1. Za + Józefa Łukaszczyk w rocznicę śmierci.
  2. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Za ++ męża Adolfa Słupik w rocznicę śmierci oraz rodziców Pawła i Augustyna, Jana i Marię Janik oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa.
  5. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  6. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Liliany Joanny w 1 rocznicę urodzin oraz dla całej rodziny.

Wtorek – 16 listopada 2021

3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Za ++ Wincentego Paczóskiego oraz Czesława Sawickiego.

1. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę, Antoniego i z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.
  2. W podziękowaniu MB. Góreckiej za opiekę nad Wiktorkiem z okazji 5. rocznicy urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niego, rodziców i dziadków.
  3. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  4. Za ++ Zenona Rugowskiego, Jadwigę Kuracińską oraz rodziców z obojga stron.
  5. O dobrą i szczęśliwą śmierć dla Marii i Stanisława.

Środa – 17 listopada 2021

3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Za ++ Mariusza i Janinę Sawickich.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Niepokalana” z Górki Klasztornej.
  3. Za + Zygfryda Dobber w 7 rocznicę śmierci.
  4. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  5. O uzdrowienie duszy i ciała oraz opiekę Matki Bożej dla Irenki.
  6. Za + Sarę Popielarską z okazji 9 rocznicy urodzin (int od rodziców i rodzeństwa).

Czwartek - 18 listopada 2021

1. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  2. Za + Henryka Żukowskiego.
  3. Za + Leszka Janowieckiego o dar Nieba, (int. od żony Anny i syna Tomasza z rodziną).
  4. Do Matki Bożej Góreckiej i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie oraz dalszą opiekę dla Aliny Kukla i jej rodziny.

1. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  2. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  3. Do Opatrzności Bożej w intencji Elżbiety Słupik, wnuka Marcina Bzik w okazji kolejnych urodzin jako podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
  4. Za + mamę Emilię Nowińską.
  5. Za ++ Jana, Józefa i Józefę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 19 listopada 2021

1. Za + Mirosława Kuleszę.
  3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Za ++ rodziców Stefanię i Alfonsa Dolnik, teściów Emilię i Teodora Filipowskich oraz Izabelę Filipowską.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Z podziękowaniem Bogu za dar życia Agnieszki z okazji jej 9 urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niej i rodzeństwa.
  3. Za + Elżbietę i ++ z rodziny Mrotków, Szwedów i Marszyckich.
  4. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  5. W intencji synów chrzestnych Bartosza, Maksymiliana i Szymona.

Sobota – 20 listopada 2021

2. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  3. Za ++ Halinę i Zdzisława Szulc.
  4. O łaskę dobrej śmierci oraz za dzieci, wnuki oraz żonę Zofię i Barbarę.
  5. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty i Zygmunta.

1. Za + Cecylię Gniot w 9 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Gniot, Struzik, Cerlak i Arendt.
  2. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Marty i Jacka Nowińskich oraz dzieci.

XXXIV Niedziela Zwykła - 21 listopada 2021 (Urocz. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata)

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Patrycji i Mateusza oraz o zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla dzieci.
  2. Za ++ Martę, Jana, Bernarda i Romana Komorowskich oraz ++ z rodziny Piszczków.
  3. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).

1. Za Parafian.
  2. Za + Ewę.
  3. Za ++ Cecylię w dniu imienin, Alojzego, Juliana, Reginę, Leona, Piotra, Krystynę, Edmunda, Kazimierza i Stefana.
  4. Za ++ Wandę, Władysławę, Agnieszkę i Krystynę Fąs.

1. Za ++ rodziców Martę i Walentego Stachowiaków, Gertrudę i Władysława Klaczyńskich oraz Edmunda, Alfonsa i Jadwigę.
  2. W 8 rocznicę śmierci Czesława Tyda, żony Ireny, Marianny Kaniewskiej oraz Ryszarda Książek.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Gertrudy i Czesława z okazji 60 rocznicy małżeństwa.

1. Do Matki Bożej Góreckiej za ++ rodziców Ludwikę i Franciszka, siostrę Barbarę oraz braci Jana i Krzysztofa.
  2. Za + Emilię Mrotek.
  3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o łaskę nawrócenia i uwolnienia od nałogów i wszelkiego zła dla Marcina.

1. Msza św. grup trzeźwościowych na hospicjum Św. Elżbiety w Złotowie.

1. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  2. Za + Bronisławę Tomasz (greg.)