14 - 20 luty 2022

Poniedziałek – 14 lutego 2022

1. Za ++ rodziców oraz męża Kazimierza Bartoszek o radość Nieba.
  2. Za + Barbarę Schwierz w dniu urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Zbigniewa Żeglicza (greg)
  4. Za + Marię Bryk (greg.).
  5. Z podziękowaniem za otrzymane zdrowie i wszelkie łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Jana.

1. Za ++ Pelagię Surma w 20 rocznicę śmierci, męża Józefa i syna Alojzego.
  2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o zdrowie i potrzebne Boże łaski oraz opiekę Świętej rodziny dla Nikodema Rybackiego oraz jego rodziców i rodzeństwo.
  3. Za ++ Mirosławę Szwedziak oraz ++ z rodziny.
  4. Za ++ z rodziny Putkowskich i Bąkowskich.
  5. Za + Barbarę Tomasz (int. od brata Piotra z rodziną).

Wtorek – 15 lutego 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Marię Bryk (greg.).
  4. Za ++ z rodziny Ustachów i Nowak oraz Jerzego Nowackiego.

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata w 30 rocznicę ślubu.
  2. Za ++ Annę i Franciszka w dniu urodzin.
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Bogumiły i Henryka z okazji 30 rocznicy ślubu oraz o opiekę Bożą dla całej rodziny.
  4. Za + Przemysława Michalaka.
  5. Za + Jana Korpal.

Środa – 16 lutego 2022

2. Za + Marię Bryk (greg.).
  3. Za ++ z rodzin: Ogrodowiczów, Mikołajczaków, Grzeczków, Wiśniewskich, Kubickich, Sitarzów i Podgórskich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za Jolantę i Łucję o potrzebne łaski.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. W intencji Odnowy w Duchu Św. „Niepokalana” z Górki Klasztornej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla wszystkich członków wspólnoty i ich rodzin.
  3. Za ++ Danutę Polachowską w dniu imienin, siostrę Krystynę oraz rodziców z obojga stron.
  4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i wszystkich świętych o święte i liczne powołania dla całego Kościoła.
  5. Za ++ Jana Piwko i Jana Kowalskiego w kolejną rocznicę śmierci.

Czwartek - 17 lutego 2022

2. Za + Marię Bryk (greg.).
  3. Za ++ z rodziny Olszewskich i Myszków.
  4. Za ++ Tomasza, Bolesławę, Jana i Tomasza Brzezińskich.
  5. Za ++ ojca Gintra w 60 dzień po śmierci, mamę Czesławę, oraz brata Romana i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Miozga, Stach i Kasprzak.

1. Za ++ Franciszka, Sewerynę i z rodzin Piszczek, Kobs oraz Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.
  2. Za + Jana Korpal (int. od Zakładu Pogrzebowego „Kalia”).
  3. Za ++ Urszulę i Henryka Majewskich oraz siostrę Ewę.
  4. Za ++ Wandę i Alfonsa Gajtkowskich.
  5. Za + Krzysztofa (int. od siostry Lucyny z rodziną).

Piątek – 18 lutego 2022

3. Za + Franciszka.
  4. Za ++ Jana i Olgierda.
  5. Za + Stanisława Juchas w 1 rocznicę śmierci.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Franciszka Górę w dniu urodzin oraz ++ z rodziny.
  3. Za + Franciszka Bogusławskiego o radość wieczną.
  4. Za + Józefa Wołoszyk.

Sobota – 19 lutego 2022

1. Za żyjących i ++ członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. Za + Marię Bryk (greg.).
  4. Za + wnuka Dominika Małek o dar Nieba.
  5. O łaskę Bożą dla pogrążonych w smutku rodziców z powodu urodzenia martwego synka Jasia.

1. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.
  2. Za ++ Henryka, Władysława, Tadeusza i Bożenę Szwedziak.
  3. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marty Lewińskiej w 29 rocznicę urodzin.
  4. Rez. Giesa
  5. Z okazji 18 urodzin Łukasza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, wsprarcie Matki Bożej Góreckiej oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

VII Niedziela Zwykła – 20 lutego 2022

1. Za ++ Sylwię Cybulską i jej rodziców.
  2. Za ++ Romana Kalas w 14 rocznicę śmierci, żonę Helenę oraz ++ z rodziny Kalas i Koniec.
  3. Za ++ Franciszka Łuczyk w rocznicę śmierci, żonę Wandę, Łucjana Gackę i ++ z rodziny.
  4. Za ++ Łucję i Szczepana Ziarnek.

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Władysławę Cybulską w rocznicę śmierci, Stanisława, Leszka, Zdzisława, Józefa i Felicję Cybulskich.
  3. Za ++ Marię i Konrada Szefler oraz ++ z obojga stron.
  4. Za + Jana Korpal (int. od Pocztów Sztandarowych).

1. Za ++ Józefę, Mariana, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik, Leona, Anielę i Teodora Łoboda, Konrada Wachowiacz oraz ++ z rodziny Nowickich.
  2. Z podziękowaniem z odebrane łaski i z prośbą o dalsze łaski oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Heleny z okazji 84 rocznicy urodzin.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla Mariusza z okazji urodzin.

1. Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa, dary i światło Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Tomasza, jego rodziców, rodziny i bliskich.
  2. Za + Jana Mrotek w rocznicę urodzin (int. od żony Krystyny, córek, syna, wnuków i zięciów).
  3. Za + Marię Bryk (greg.).

1. Za ++ Bronisława i Genowefę Stypa oraz ++ z rodziny.