PIESZA PIELGRZYMKA GÓRECKA NA JASNĄ GÓRĘ

19 lipca wyrusza Piesza Pielgrzymka Górecka na Jasną Górę. W tym roku będziemy pielgrzymować przede wszystkim duchowo. Codziennie, po Mszy św. wieczornej, od 1915 do 2000 będziemy czuwać przy Matce Bożej Góreckiej polecając nasze intencje i te nieliczne idące osoby. Zakończymy śpiewem Apelu Jasnogórskiego. Nasi przedstawiciele /codziennie 5 nowych osób/ będzie mogło pójść jeden etap z Górki do Lichenia z ks. Przewodnikiem Przemysławem Wieczorkowskim MSF. Dalej do Częstochowy z Panem Michałem Danielem. W dniu wejścia 31 lipca uformujemy Grupę Złotą w Częstochowie u Sióstr Zakonnych i wejdziemy wspólnie na Jasną Górę. Dojazd do Częstochowy we własnym zakresie. Zachęcam do takiej formy udziału w tym roku. Mam nadzieję, że w przyszłym Piesza Pielgrzymka wyruszy już normalnie.